3

Migren Haberleri hakkında

hikmet

bende de çok küçük yaştan beri gözde kıvılcım çakmaları oluyor. nokta halinde başlayıp sonra hilal halini alıyor. gözün kenarından kaybolup gidiyor.ortalama yarım saat sürüyor. bazen ayda bir bazen günde iki defa oluyor. görmeyi etkiliyor. herhangi agrı olmuyor.göz doktoruna gittim  gözde herhangi birşey çıkmadı nörolojiye sevk etti ve migren olabilecegini söyledi.ALLAH herkese şifa versin(amin)

25-02-2018 07:28

  Migren Haberleri hakkında

  Göz migreni

  Benim de yaklaşık 5 yıldır yaşadığım ve bazen yılda bir bazen de 6 ayda bir yaşadığım bir sıkıntı. Genellikle sol gözüm önce görme yetisini biraz kaybediyor, sonra baş ağrısı, bulantı ile devam ediyor. Ancak yarim saat değil 2 gün veya 3 gün baş ağrım ve görme bozukluğum devam ediyor. Uykum varken bir kaç gün az uyursam ve aciktigim hâlde yemeğimi geciktirirsem oluyor. Tek çözüm 2 gün uzun ve sık sık uyumak. Televizyon, ışık vb. Uzak durmak gerekiyor. 35 yaşında erkeğim. 29 yaşından beri farkındayım. Açken şeker, çikolata vb yiyince tetikliyor diye düşünüyorum. Allah herkese şifa versin. Göz doktoruna gittiğimde hiç bir şey yok demişti. Artık göz sinirleri spazmı gecirdigimden daha da eminim.

  25-02-2018 15:53

   Migren Haberleri hakkında

   mehmet 05418003302

   bende göz migrenide varmıs yeni ögrendim bu belirtilee bende mebcut

   22-03-2018 19:36

    Migren Haberleri hakkında

    Nefise ekicioglu

    Benim gözlerim ve gözlerimin etrafı patlayacakmış gibi zonglayip agriyor. Bide şimşek çakmış gibi gözlerimin önüne ışıklar geliyor. Basım dönüyor gözlerim kararıyor sonra midem bulanmaya başlıyor. Başımda migren ve sinüzit var .galiba yavaş yavaş başım gibi gözlerimide kaybediyorum. Ben kendimi bildim bileli baş göz ağrısı çekiyorum. 

    01-04-2018 18:47

     Migren Haberleri hakkında

     Samira

     15 yaşındayım ve sanırım göz migreni var bende bir kaç aydır gözlerim kararıyor hiç bir şey göremiyorum hastaneye gittiğimizde bir şey yok deyip antibiyotik verip gönderdiler pazartesi günü yine hastaneye gidicem randevu aldım bu yazıyı okumadan önce dünya bana güzeldi ama sanırım artık korkuyorum.... 

     12-04-2018 19:40

      Migren Haberleri hakkında

      nergiz

      Meraba bende gitdikce goz zayifliyor ve hicbir gormuyorim qaranliq cokuyor.Goz spazm gibi agrilar oluyo.Sanki goz rengimde aciliyor.Doktorlar birwey yok diyr.Ama bende ataklar her gun artiyor yarim saat falan degil yani.Ne yapmaliyim?

      17-05-2018 01:00

       Migren Haberleri hakkında

       Turhan Haluk Pekcan

       Merhaba

       Çocukluğumdan beri göz migreni sorunu yaşıyorum. 36 Yaşındayım. Son birkaç yıla kadar kimse bunu tanımlayamamıştı.

       Geçtiğimiz eylül ayında bir afazi yaşadım. O günden beri göz migreni yaşamıyorum. Yıl içerisinde çeşitli zaman aralıklarında, 5 dk, yarım saat, gibi afaziler yaşamaya devam ediyorum. Özellikle göz migreni belirtileri yaşadıktan sonra geliyor bu durum. Afazi - Göz Migreni arasında herhangi bir klinik bulgu var mıdır? Konu hakkında iletişime geçer misiniz?
       turhanhaluk@hotmail.com

       07-06-2018 23:33
        Alakalı Konular: migrengöz migreni

        Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
        Migren Belirtileri © 2009
        Migren hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgiler burada
        Burada verdiğimiz bilginin doktorunuz tarafından yapılacak önerilerin yerine geçmediğini hatırlatmak isteriz.