1

DeVa Kremin Yararları Nelerdir?

Kategori : Bitkisel Tedavi

DEVA KREMİN FAYDALARI

Baş, göz, kulak, burun, ense, dirsek, kol, el, el bileği, el parmaklarında, göğüs kafesi, karın, mide, kasık araları, kalça, diz, bacak, ayak bileği, ayak topuğu, ayak parmakları, ayak altları, ayak tırnakları, kemik gibi yumuşak ve sert dokularda oluşmuş, AĞRI-İLTİHAP-ROMATİZMA-KİREÇLENME-NASIR-MANTAR-EKZAMA-SEDEF-PİŞİK-YANIK-KAŞINTI-ALARJİ gibi Bozuşmalarda vücudun kendi kendisini onarmasına yardımcı olup iyileşmesini sağlar. Ayrıca vücudun herhangi bir bölgesinde oluşan SİVİLCE-AKNE-İSİLİK-TEMRE-YARA-KIZARIKLIK ve KIRIŞIKLIK VE BASİT BEZELENME gibi belirlilerde yararlıdır.

DeVa Krem Sürülerek, hafif masaj yapılarak kullanılır.

BEL FITIĞI VEYA BOYUN FITIĞI AMELİYATI: Bu kimselerde iyileşmemişlerse anlatıldığı şekilde DeVa krem kullanabilirler.

DeVa Krem bir sihir veya mucize değildir.Önerildiği şekilde kullanılırsa yarar sağlar.Hiçbirşey bu arada iyileşmede anında olmaz.İyileşmede biraz zaman ister.

DeVa Krem İlaç Değildir.Mühtahzar veya kozmatik bir üründe değildir.Yapılan tosikolojik inceleme sonucunda DeVa Kremde klorlu ve fosforlu insektesitler herbisit ve rodentisitler olmadığı anlaşılmış olup kemirgenlere haşere ve böceklere zarar vermez bu nedenle güvenle kullanabilirsiniz.

DeVa Krem kullanıldığı sürece ağrı kesici ilaçların alınmaması gerekir.ağrı kesici ilaçlar alınırsa yan etkisi olmaz fakat kreminde yararı olmaz.Kalp ve tansiyon ilaçları şeker hastalığı ilaçlarının alınmasında ise hiçbir sakıncası yoktur.

DeVa Krem kullananlar bu ilaçları rahatlıkla kullanabilirler.Hamile kadınların ise hamilelik ve emzirme sürecinde DeVa krem in son kullanma tarihi krem bitinceye kadardır.

BEL BÖLGESİNDE OMURLARINDA-KUYRUK SOKUMU OMURLARINDA OLUŞMUŞ BEL FITIĞI-DİZ KAYMASI-SİNİR SIKIŞMASI-SİYATİK-KİREÇLENME: Kemik ve kıkırdak bozuşmalarında bel bölgesi kaslarının ağrılı durumlarında kaza düşme tranva ağır yük kaldırma veya kendiliğinden oluşmuş ağrılı durumlarda boyun bölgesinden kulakların arkasındaki saçsız bölgeden kuyruk sokumuna kadar tüm sırta sürülür.Omuz başlarına ve koltuk altı kaburgalarına da sürülür.Bel fıtığı diz kayması sinir sıkışması gibi sorunlar kalça diz bacak ve ayak bileği ayak parmakları gibi eklemlerde ağrı ve uyuşukluğa neden olmuşsa kalça başından başlanarak tüm bacağa dize, ayak bileğine, ayak altına, ayak parmaklarına kadar sabah akşam sürülür.Mümkünse en az 3 gün yıkanılmamalıdır.Kremin sürülmesi iyileşme sağlanıncaya kadar devam edilmelidir.Bel fıtığı diz kayması sorunu olanların kuşak, korse takmalarına iyileşmek için devamlı sırt üstü yatmalarına gerek yoktur.Böyle yapanlar karın kaslarının ve yürüme kaslarının zayıf kalmasına neden olurlar.Böyle sorunu olanlar işlerini yapmalı bilhassa yürümelidirler.Bu kişiler herşeye rağmen yaşamlarını işlerini olağan şekilde sürdürmelidirler.Bel fıtığı, boyun fıtığı ve sırtında ağrıları olanların yaylı telli kauçuk süngerli yataklarda yatmamaları mümkünse sert pamuk yataklarda yatmaları önerilir.Bel fıtığı veya bel omurlarında başka sorunu olanların ayaklarındaki yükün dağılması için köselesi eğilip bükülen(ROG)normal topuklu ayakkabıları tercih etmeleri mümkünse lastik kauçuk altı düz tabanlı ayakkabıları hiç olmazsa iyileşinceye kadar giymemeleri önerilir.

Boyun ve bel fıtığı olan kimselerin yatak ısısında olan vücutlarını oda ısısına alıştırmaları içn sabah uyanınca hemen  yataktan kalkamamaları boyun fıtığı olanların üstlerindeki yorgan veya badtaniyeyi önce göğüs kafesine önce karın bölgesine sonra kalça ve diz bölgesine getirip kalkmaları bel fıtığı olanların ise üstlerindeki yorgan veya badtaniyeleri önce ayak bileklerine sonra dizlerine sonra kalça ve bel bölgesine çekmeleri daha sonrada yine oda ısısına alışmaları için iki üç dakika yorgansız yatmaları bunların yapılması ile oluşacak ağrı acı ve uyuşmaları önemsememeleri bunlar geçinceye kadarda iki üç dakika beklemeleri önerilir.

 

BAŞ AĞRISI VE MİGREN:Ağrı başladığı zaman alına, şakaklara, burun içine, kulak arkalarına, birazda enseye yeterli miktarda sürülür. Hafifçe ovulur. Saçlar içersinde oluşan kaşıntı, yara, bere, sivilce kabuklanma gibi belirtilerde de akşamları yatmadan önce sürülür. Kullanım İyileşinceye kadar devam edilmelidir.

GÖZ-GÖZALTI-GÖZ KAPAKLARINDA:Oluşan Arpacıklarda , şişlik ve morarmalarda, yağ bezeleri, kırışıklık, kaşıntı, göz nezlesi gibi durumlarda sorunlu gözün alt ve üst kapaklarına sabah, akşam sürülerek kullanılır.Gece yatmadan önce sürülmesi halinde daha yararlıdır.Sabah sabunla yüzün ve gözün yıkanması daha da yararlıdır.Kremin göze kaçması halinde hiçbir yan etkisi yoktur.

çetin 29-12-2009 07:18

  Bitkisel Tedavi hakkında

  Ayşe İzmir

  Bu kremin gerçekten iyi olduğu söyleniyor doğru mu? yada siz kullandınız mı ?

  29-12-2009 08:03

   Bitkisel Tedavi hakkında

   Özge kaya
   Ben kullandım deva kremını hoc bor faydası yok kesnlıkle almayın memnunıyet grantısı sıfır ıade almamak ıcın aramıyorlar
   18-07-2013 16:05

    Bitkisel Tedavi hakkında

    hasan kara

    Ben kullandım çokta faydasını gördüm tavsiye ederim.

    06-12-2013 08:50

     Bitkisel Tedavi hakkında

     inanmaz

     bunlarin anlattiklari acaba gercekmi

     21-03-2014 19:05

      Bitkisel Tedavi hakkında

      kübra

      sürünce neden aşırı derecede bir kızarma ve yanma oluşuyor acaba alerji mi oluşturuyor

      28-03-2014 10:06

       Bitkisel Tedavi hakkında

       rumeysa
        benimde el kremi / nemlendirme için önerim; Yeni tanıştığım Bionem krem..   o kadar güzel ve etkili ki harika.. tavsiye ederim. 

        

       28-03-2014 14:21

        Bitkisel Tedavi hakkında

        suzan

        çok memnun kaldım gönderenleren allah razı olsun çok güzel bir ürün teşekkürler...

        21-05-2014 15:55

         Bitkisel Tedavi hakkında

         alev kaya

         ürünü kullandım migrenim vardı çok memnun kaldım yapanlardan yollayanlardan allah razı olsun....

         21-05-2014 15:56

          Bitkisel Tedavi hakkında

          şeyma asel

          aldım kullandım çok memnun kaldım gönderenlerden allah razı olsun

          21-05-2014 15:59

           Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
           Migren Belirtileri © 2009
           Migren hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgiler burada
           Burada verdiğimiz bilginin doktorunuz tarafından yapılacak önerilerin yerine geçmediğini hatırlatmak isteriz.