1

Müge Anlı´dan o sözler için açıklama geldi

Kategori : Migren Haberleri

Müge Anlı´dan o sözler için açıklama geldi Migren ağrısından bahseden Müge Anlı ne söylemişti?

Sunduğu gündüz kuşağı programlarıyla tanınan Müge Anlının 30 Mart tarihli bölümde söyledikleri sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri olmuştu. Yaşadığı migren ağrısı nedeniyle hastaneye gittiğini anlatan Müge Anlının doktorlarla ilgili söyledikleri başta sağlık çalışanları olmak üzere birçok kişi tarafından tepkilere neden olmuştu. Ünlü sunucu canlı yayında katıldığı programda açıklama yaptı. Peki, migren ağrısından bahseden Müge Anlı ne söylemişti?

Sunduğu programda migren hastalığı olduğunu söyleyen ve sürekli acile gittiğini belirten Müge Anlı, koronavirüs bulaşabilir endişesiyle hastanede değil de arabada iğne olmak istediğini fakat doktorların bunu tedbiren kabul etmediğini anlattı.

mg1

Sözlerini "Sonra diyorlar ki doktorlara iyi davranın. Anlatamıyorsun derdini. En son dedim ki inşallah sen de bir gün böyle bir migren ağrısı çekersin ve aynı tavırla karşılaşırsın. Gör bak nasıl oluyor." Cümleleriyle noktalayan Müge Anlı, açıklamasıyla sosyal medyanın en çok konuştuğu isim oldu. Sosyal medya kullanıcıları ve sağlıkçılar ise bu sözlerin ardından sosyal medyada tepkilerini dile getirdi.

kaynak:kelebek

ismail 02-04-2020 15:15
    Alakalı Konular: Müge Anlı
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Migren Belirtileri © 2009
    Migren hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgiler burada
    Burada verdiğimiz bilginin doktorunuz tarafından yapılacak önerilerin yerine geçmediğini hatırlatmak isteriz.